Portfolio

Jesteśmy skoncentrowani na budowaniu długoterminowych relacji ze start-upami z Europy i Izraela, które posiadają produkty gotowe do wdrożenia na rynek. Inwestujemy w innowacyjne technologie oraz globalne fundusze venture capital. 

Inwestycje bezpośrednie

ICsec

Najbardziej zaawansowany polski dostawca rozwiązań z zakresu cyberbezpieczeństwa, przeznaczonych dla przedsiębiorstw, konkurujący głównie z firmami ze Stanów Zjednoczonych oraz Izraela.

Invert Robotics

Irlandzka firma produkująca roboty oparte na opatentowanej technologii przyssawek próżniowych do kontroli zbiorników przemysłowych w szerokim zakresie branż, w tym spożywczej, chemicznej, farmaceutycznej czy lotniczej.

Eologix

Austriacki producent opatentowanego systemu monitorowania i doskonalenia wydajności turbin wiatrowych, współpracując z takimi producentami, jak GE, Vestas, Enercon i Siemens Gamesa.

Apeiron Synthesis

Polska firma opracowująca technologie katalizatorów metatezy olefin stosowanych w wielu gałęziach przemysłu, m.in. chemicznym, motoryzacyjnym, kosmetycznym i farmaceutycznym. Apeiron ma na swoim koncie dziesiątki patentów i jest jednym z dwóch czołowych producentów tego typu katalizatorów na świecie.

Shippeo

Europejski lider i trzeci światowy gracz na rynku łańcucha dostaw wywodzący się z Francji. Firma współpracuje z jednymi z największych klientów w danych branżach, tj. Coca-Cola, Carrefour, Renault, Siemens, Schneider czy INEOS.

Inwestycje pośrednie

Emerald Technology Ventures

Szwajcarski fundusz zarządzany przez doświadczony zespół skierowany przede wszystkim do korporacji. Ponad 30 podmiotów powierzyło swoje środki firmie Emerald, z czego dużą część stanowią globalne korporacje z branży chemicznej, petrochemicznej czy maszynowej

ETF Partners

Fundusz z siedzibą w Wielkiej Brytanii inwestujący w startupy, ze szczególnym uwzględnieniem rozwiązań potrzebnych do budowy zrównoważonego przemysłu poprzez innowacje. Fundusz oferuje innowacyjne technologie m.in. w zakresie mobilności, transformacji energetycznej i odpowiedzialności konsumenckiej.